Plytvanie času vo výrobe

ZBYTOČNÉ PLYTVANIE ČASU VO VÝROBE NEEFEKTÍVNOU KOMUNIKÁCIOU

Dôležitú úlohu pri odstraňovaní plytvania vo výrobe z dôvodu čakania zohráva komunikácia. Majú spoločnosti prehľad o tom, koľko času sa stráca počas dňa zbytočným hľadaním personálu ako aj o tom, ako rýchlo privolaný personál reaguje? Majú prehľad o skutočnej vyťaženosti a efektivite personálu? Dokážu analyzovať a určovať, či je počet ľudí na smene dostatočný alebo je ich množstvo poddimenzované, prípadne predimenzované?

4 signály, kedy zvážiť investíciu do CMMS (Computerized Maintenance Management Software)

Computerized Maintenance Management Software (CMMS) predstavuje softvér, ktorý dokáže byť extrémne nápomocný pri riadení a organizovaní práce údržby. Zatiaľ čo predpokladáte, že máte v rámci údržby všetko spoľahlivo pod kontrolou, niekoľko jednoduchých otázok vám môže napovedať aj to, že zváženie investície do CMMS by vám mohlo vašu prácu zmodernizovať a vylepšiť.

moderné skúšobné kabínky

Moderné skúšobné kabínky alebo Ako nakúpiť pohodlne a rýchlo aj keď som sám

Štatistiky ukazujú, že až 60 % všetkých nákupných rozhodnutí pri nákupe odevov sa odohráva práve v skúšobných kabínkach. Nie je preto náhoda, že sa nám čas strávený v kabínke snažia predajcovia spríjemniť a to rôznymi možnými spôsobmi. Od intenzity osvetlenia, cez farbu a materiál závesu, dizajnu stoličky a ďalších doplnkov a pod. Tak, aby ste v danom prostredí jednoducho vyzerali čo možno najlepšie. To, čo robia prémiové značkové obchody navyše, je zároveň ešte aj asistencia obsluhy.

vernosť zákazníka k bodom a zľavám

Budovanie lojality zákazníkov alebo ich vernosť k bodom a zľavám

Skutočne lojálny zákazník je ochotný zaplatiť za značku viac, zatiaľ čo zákazník motivovaný bodmi potrebuje k nákupu ďalší špecifický stimul. Zákazník lojálny k značke sa menej zaujíma o konkurenciu, zatiaľ čo zákazník motivovaný bodmi je ochotný zmeniť „dodávateľa“ v prípade správneho mixu produktu, ceny a zliav. Jednoducho povedané, lojalita k bodom stojí na transakciách, zatiaľ čo lojalita k značke je záležitosť citová.

inbound marketing v kamennej predajni

Call-to-action pre kamenné obchody alebo Je inbound marketing použiteľný aj v predajni?

Zatiaľ čo mnoho digitálnych nástrojov môže byť pre kamenný obchod nepoužiteľných, psychologické fázy nákupného rozhodovania ostávajú vždy rovnaké a tak prečo to nepretaviť aj tu. Rovnako ako na webstránke, tak aj v kamennej predajni sa pohybujú zákazníci, do ktorých hláv nevidíme. Niektorí len obkukujú, iní prišli nakúpiť. Rovnako ako na webstránke, tak aj v kamennej predajni je nutné zabezpečiť čo najlepší a najpohodlnejší zážitok pre zákazníka, aby bol pred odchodom ochotný vytiahnuť peňaženku a minúť svoje peniaze.

privolanie personálu v kasíne

Zvýšenie komfortu zákazníka v kasíne objednaním priamo od automatu

Zákazník sa môže nerušene po celý čas venovať hre a v prípade záujmu o objednávku použitím tlačidla privolá personál. Vďaka tomu cíti väčšiu kontrolu, dokáže si objednať vždy presne v tom správnom a jemu vyhovujúcom okamihu. Jeho komfort je opäť o úroveň vyššie. Kasíno si buduje jeho spokojnosť, lojalitu a vďaka vyššej frekvencii objednávania si takisto zvyšuje tržby.

prestoje vo výrobnej hale

Trápia Vás prestoje? Zavedenie tohto pomocníka Vám s nimi pomôže už od prvého dňa

Stačí sa dotknúť tlačidla a údržba okamžite vie, na ktorej linke sa vyskytol problém. A môže byť pritom kdekoľvek, informáciu si na hodinkách nosí stále so sebou. Vo výrobnej hale teda systém skracuje čas privolania technika priamo operátorom od linky a tým znižuje prestoje a ušlý zisk. Návratnosť investície je veľmi rýchla, zvyčajne už v priebehu prvého roka používania. Zavedenie systému je navyše veľmi jednoduché, jeho používanie zvládnu hladko všetci užívatelia.

predajňa elektrospotrebiče

Chcete viac predávať? Buďte Vášmu zákazníkovi k dispozícii

Stačí sa dotknúť tlačidla a personál predajne okamžite vie, pri ktorom produkte je jeho pomoc v tomto okamihu potrebná. A môže byť pritom kdekoľvek, informáciu si na hodinkách nosí stále so sebou. Vo väčšej predajni tak systém zjednodušuje a urýchľuje nájdenie personálu. Zákazník mu dáva impulz, že chce „nakúpiť“ a potrebuje radu. Vyrieši svoj problém a odchádza spokojný. Predajňa na opačnej strane umožnila klientovi  pohodlne nakúpiť, čím položila základ jeho spokojnosti a budúcich návštev a navyše si ešte navýšila tržby.