Frisk cafe – to je novootvorená, moderná a štýlová kaviareň v City Parku v Šali. Ponúka príjemné prostredie spojené s kvalitnou kávou, limonádami a miešanými nápojmi, ako aj vynikajúcim vínom a ďalším občerstvením.

Vnútorná časť kaviarne pozostáva z hlavnej plochy a oddelenej fajčiarskej miestnosti, vonkajšiu časť tvorí sedenie na terase. Z dôvodu sťaženej viditeľnosti stolov v rámci terasy, rozhodol sa manažment kaviarne hneď od jej otvorenia zjednodušiť komunikáciu medzi hosťami a obsluhou využitím objednávkového systému na privolanie obsluhy CommOn.

Frisk cafe Sala

„Tlačidlá na privolanie obsluhy sme umiestnili na každý stôl na terase. Vďaka tomu sa vedia návštevníci obsluhe ohlásiť buď v prípade, že práve prišli a obsluha ich ešte nezaregistrovala alebo tiež v prípade, ak si chcú neskôr doobjednať. Obsluha má vďaka tomu lepší prehľad o terase a neunikne jej tak žiadna objednávka. Zákazníkom sa zasa páči to, že o nich obsluha vie a za účtom alebo nápojom nemusia zbytočne čakať. Systém plánujeme rozšíriť aj do fajčiarskej miestnosti.“

Vedenie prevádzky
https://friskcafe.sk/