Zodpovídáte za řízení a provoz nemocnice či domova důchodců? Záleží Vám na spokojenosti Vašich pacientů? Chtěli byste zvýšit bezpečnost zákazníků spolu s efektivitou Vašeho personálu?

Bezdrátový systém CommOn! dokáže skloubit potřeby Vašich pacientů i personálu jednoduchým způsobem.

Jak to funguje?

Tlačítko (pacientovi)

umožňuje jednoduché, pohodlné a pohotové přivolání sestry přímo od lůžka

Hodinky (sestře)

zajišťují okamžité doručení informace o přivolaní bez ohledu na její polohu vrámci provozu

Softvér (manažmentu)

poskytuje seznam všech volání včetně času příchodu personálu a rovněž hodnotné sumární analýzy o vytíženosti provozu v čase i v prostoru, informace o průměrném i celkovém reakčním čase personálu, real-time hlášení kritických situací a podobně

Máte další dotazy?

NEJVĚTŠÍ VÝHODY POUŽITÍ BEZDRÁTOVÉHO SYSTÉMU

FAQ

Co se zobrazuje sestrám na hodinkách?
Po stisknutí tlačítka se na hodinkách sestrám zobrazuje informace o volajícím pacientovi, tedy číslo nebo označení jeho postele. V případě volání více pacientů současně se rovněž zobrazí i jejich pořadí. Po vyřízení kteréhokoliv z volání personál informaci na hodinkách odstraní. Na displeji hodinek mu tak zůstávají vždy pouze informace o pacientech, které ještě potřebuje navštívit.
Jakým způsobem oznamují hodinky sestrám volání?
Hodinky lze nastavit na pípnutí nebo na vibraci. Díky tomu je přivolání diskrétní a atmosféra příjemná, personál ani pacienty neobtěžují žádné hlučné zvonky či volání.
Jakým způsobem je tlačítko u postele uchyceno?
Existuje několik možností, tlačítko lze volně položit na stůl vedle postele nebo fixně připevnit na postel nebo na zeď (oboustrannou lepící páskou nebo šrouby).
Kolik hodinek pro sestry potřebujeme?
Je vhodné mít hodinky pro všechny sestry, které jsou na směně. Při výměně směny používá druhá směna stejné, tytéž hodinky.
Jak probíhá instalace systému?
Instalace systému je prováděna našimi techniky buď přímo v prostorech Vaší provozovny, případně Vám systém doručí kurýr již předprogramovaný dle Vašich požadavků, což v praxi znamená, že systém pouze rozmístěte po provozu a může pro Vás okamžite začít pracovat.
Jaký je dosah signálu?
Dosah signálu závisí na několika faktorech, v otevřeném prostoru je to přibližně 150 m, snižovat ho mohou tlusté zdi, skleněné stěny, podlaží, případně elektronické rušení. Dosah je však možné rozšířit jednoduchým přidáním zesilovače signálu.
Jaká je výdrž baterií v tlačítkách?
Výdrž baterií v tlačítkách závisí na frekvenci stlačování tlačítka. V nemocničním prostředí je průměrná doba výdrže přibližně 6-12 měsíců. Následně je potřeba baterie vyměnit za nové.
Jaká je výdrž baterie v hodinkách?
Hodinky vydrží nabité běžnou 12 hodinovou směnu. Po směně je třeba je nabít. Nabíjejí se jednoduše a rychle, přiloženým kabelem za přibližně 2-3 hodiny.
Vyžaduje systém nějakou speciální údržbu?
Ke své práci nevyžaduje systém žádnou speciální údržbu. Pro zajištění plynulého chodu je zapotřebí jen pravidelná výměna baterií v tlačítkách přibližně jednou za 6 měsíců.

Otestujte si to sami. Vypočtěte si finanční úsporu v naší kalkulačce.

Kontaktujte nás ještě dnes a přestaňte přicházet o Vaše peníze!

Kalkulátor výpočtu ceny a návratnosti